Vyberte stranu

Wines For You

Ak hľadáte kvalitné talianske vína, ste na správnej stránke. Objavte náš exkluzívny výber červeného, bieleho a ružového vína, prosecca, grappy a príslušenstva. Vaša objednávka dorazí priamo pred Vaše dvere – rýchlo a pohodľne, takže sa môžete sústrediť na to podstatné : vychutnať si perfektné talianské víno. 

Naša ponuka 

Červené vína

Naše červene vína sú výsledkom jemného výberu prevzatého zo známych oblastí v Taliansku. Tieto oblasti sa nachádzajú pri Jadranskom mori, kopcoch Valdobbiadene a Conegliano alebo v regióne Apúlia a sú pôvodom širokej škály vín, ktoré sa vyrábajú v dlhej rodinnej tradícii. Objavte ušľachtilé a zrelé vnútorné textúry, eleganciu a zamatovú hladkosť, ako aj bohaté a veľmi príťažlivé vône. 

Biele vína

Biele vína sa tešia širokej sympatie medzi priateľmi vína kvôli ich osviežujúcej chuti a ľahkosti. Naše ponúkané biele vína sa pestujú na slnečnom vinohrade umiestnenom v starostlivo vybraných a známych oblastiach Talianska, ako sú Sicília alebo Lombardia. Ich charakter siaha od výnimočnej krehkosti a sviežosti, po konkrétne náznaky tropického ovocia a trávy. Ponorte sa do našej širokej ponuky bielych vín a nájdite presne to, ktoré dokonale vyhovuje vašej chuti. 

Prosecco

Prosecco je určite jedným z najoceňovanejších šumivých vín na svete. Je vyrobené z bieleho hrozna s rovnakým názvom, ktorý rastie hlavne v regióne Veneto v Taliansku, v oblasti neďaleko Conegliano a Valdobbiadene, v kopcoch severne od Trevisa. Tu sa rodí prosecco v slnečných a jemných kopcoch.

Ružové víno

Ružové je tá správna voľba pre mnoho rôznych príležitostí: Môže to byť bezstarostný večer s priateľmi v letnom západe slnka alebo živý festival v uliciach Florencie. Náš sortiment ružových vín spája obrovskú škálu dobrých chuťových rozmerov siahajúcich od ovocnosti čerstvých malín po elegantné arómy mandľových kvetov a mäty. Objavte pôsobivú rozmanitosť ružového vína a nájdite pre vás to najlepšie.

Príslušenstvo

Dobré víno je rovnako dobré ako príslušenstvo používané na jeho pitie. Aby vaše objednané vína boli čo najpríjemnejšie, ponúkame vám vysoko kvalitné pomôcky siahajúce od elegantných vývrtiek, po kvalitne vyrobené karafy alebo ušľachtilé poháre vhodné pre každý druh vína.

Grappa

Aj keď je zvyškom lisovacieho procesu, grappa nie je nič menej žiadaným nápojom pre zvláštne príležitosti ako samotné víno. Brandy hroznového výlisku talianskeho pôvodu obsahujú 35 až 60 percent alkoholu, ale stále presvedčujú svojich zástancov jemnou, ale stále intenzívnou chuťou a ovocnou vôňou, ktorá je výsledkom komplexnej fermentácie a destilácie. Dozviete sa viac o odrodách grappa a vyberte tú, ktorá je pre vás najvhodnejšia.

Exkluzívne  flaše vína 

2020

Moja žena a ja sme objavili našu vášeň a záujem o víno asi pred 3 rokmi, keď sme boli kúsok pred odchodom do dôchodku. Teraz už vieme, čo sa nám páči a aké sú naše obľúbené vína. Napriek tomu nás WINES FOR YOU ohromili Château d ´Esclans Rock Angel, veľkým ružovým vínom z Francúzska. Ani sme netušili, ako sa budeme tešiť z ružového!

Stano & JANA

Milujem širokú škálu vín, ktoré WINES FOR YOU ponúka. Určite sú vhodné pre každého. Objednal som lahodnú Gamla Cabernet Sauvignon 2017 na promóciu môjho syna a sme s ňou veľmi spokojní! Dodávka bola taká rýchla, ako sľúbili a víno skutočne chutilo, ako je opísané. Určite tu znova nakúpim.

TOMÁŠ J. 

Musím priznať, že neviem nič o víne, ale WINES FOR YOU mi dalo super typ, ako vybrať víno. Nakoniec som si objednal dve rôzne biele vína (Kleine Zalze a Crudo Catarratto Zibibbo Terre) a jednoducho ich milujem! Nabudúce by som mohol skúsiť šťastie s červeným vínom.

MIRO S.

Klub WINES FOR YOU

Hľadáte určité víno, prosecco alebo  grappu? Odporúčame Vám vstúpiť do nášho Klubu WFY!

Ako člen klubu budete mesačne informovaný o všetkých našich novinkách a špeciálnych ponúk vín. Zaregistrujte sa vedľa a budete stále v obraze.